stylowe-bransolety.pl

Polski świat mody słynie z tego że odrzucany jest na drugi plan na koszt zagranicznej mody. Często mówi się że moda pochodzenia polskiego w porównaniu do innych krajów jest na tyłach, jednak gdyby jednak przypatrzeć się temu wszystkiemu z bliska polscy projektanci są w stanie zaoferoać nam naprawdę ciekawe pomysły!
Od najbardziej porządanych fasonów po wysokiej jakości materiały. Gdzie pojawił się przeszkoda nabywców? Brak potrzebych kompetencji projektantów czy może klienci są zbyt wymagający w swoich wyborach?

Okazuje się że nie! Rzecz w tym że Polska Moda rozwijała się w o wiele krótszym czasie niż organizacje międzynarodowe dostając tym samym o wiele mniej czasu na podbicie rynku. Konsumenci zauważając że sąsiednie rynki oraz zagranicznne firmy są popularniejsze oddali zaufanie zagranicznym projektatom odmawiając sobie zaszczytu noszenia polskich, polskiego pochodzenia odzieży. Wygląda {absurdalnie|niewiarygodnie| ale niestety takie są realia.
Okazuje się że wymarzonej kurtki, czy też innych ubrań klienci nie muszą szukać u naszych sąsiadów ze względu na to że wystarczy zagłębić się w polski asortyment.

Reasumując postarajmy się pokochać to co Polskie! Odsuńmy na bok mity i dajmy szansę miejscowym projektantom ale również innym fundamentom tej branży.

Stylowe Bransolety