slubna-bizuteria-srebrna slubna-bizuteria-srebrna

Czy znacie 3 podstawowe pojęcia przedstawiające typową kobietę? My znamy: uczucie, bliscy oraz ubrania. Co kryje się pod tymi nazwami? Jakich rzeczy potrzebują panie? Czego nie tolerują? Z czym się borykają ? Jakich rzeczy nie odstępują nawet na krótką chwilę? Dziś omówimy pierwsze fundamentalne pojęcie: miłość w świecie kobiety. Spróbujmy je poznać. Jak widzi samą siebie płeć piękna, a jak patrzy na nią płeć silna? Czego oczekują oby dwie strony? Damy uwielbiają czuć się zdobywane. Większość lubi sytuacje kiedy ukochany przejmuje inicjatywę w ich relacji we własne ręce jednakże nie przyjmują postawy w nieskończoność zaangażowanego „sługi”. Jak często mówią z jednej strony pragną czułości, zaangażowania w uczuciu, ale z drugiej strony w sekrecie pragną by ich partner czasami stawiał opory, był nie do zdobycia. Jakie z tego wnioski? Damy na przekór pozorom też lubią zdobywać, bo kogo cieszy w pełni bez trudu zdobyta rzecz, a co dopiero relacja czy też uwaga osoby drugiej? Oczywiście, że nie. Tak więc w jaki spsób dogodzić wymaganiom pięknych dam? Jak to rozegrać by bywać na pozycji lidera?
Dbaj o kobietę w sposób jaki chce, zaobserwuj kobiece małe czy wielkie potrzeby, aby pamiętać które z nich są najistotniejsze i na nich skoncentruj się najbardziej, nawyk bywania nieosiągalnym wyrobisz rozmawiając z wybranką. Pamiętaj, że to dyskusja jest fundamentem dobrego związku.
Nie możesz zapomnieć, że relację trzeba pielęgnować często małymi gestami, uczynkami. Niepodtrzymywane uczucie wcześniej czy późno po prostu gaśnie. To właśnie sprawia, że damsko-męska relacja jest wyjątkowa, ale również krucha.

slubna bizuteria srebrna