producenci-dodatkow.pl

Produkty złotnicze platerowane, albo też prawdziwe? Które z nich kupujemy częściej? Ten spór ma miejsce już długo na świecie. Dziś postaramy się udzielić odpowiedzi w tej kwestii. Choć problem nie wydaje się aż tak nieskomplikowane jak może się wydawać. Te typy wyrobów jubilerskich posiadają znane mankamenty, ale również i liczące się zalety noszenia.
Prawdziwa biżuteria – najczęściej robi się takie modele z wyizolowanego srebra. Z tego powodu pozostaje dużo więcej warta. Tworzy się taką biżuterię galwanizując rudy złota. Pozostaje dużo dostojniejsza i właśnie z tej przyczyny regularnie wybierają ją klienci zamożniejsi. Także istotne pozostaje punkt jej prezentacji, najczęściej są to galerie z biżuterią. Pozostaje elegancko pokazana w oświetlonych, gablotach. Podczas jej zakupu nierzadko zainkasujemy piękne pudełko. W jubilerskim punkcie obsługa klienta na 100% pozostanie sympatyczniejsza oraz na wyższym poziomie. Biżuteria z metali szlachetnych o czym również nie powinniśmy zapominać, nie powodują uczuleń.
Biżuteria platerowana – jest najczęściej wytwarzana ze mieszanin zwykłych metali i pokrywa się ją nieznaczną powłoką metalu szlachetnego. Te produkty w miarę w nie długim czasie niszczeją i kobiety kupują nowe. Ich największa pozytywna strona to jak najbardziej niska cena produkcji. Ze smutkiem stwierdzamy, że potrafi wywoływać reakcje alergiczne, bardzo często produkty z dodatkiem niklu. Co istotne modele takiej biżuterii pozostają niezwykle śliczne z uwagi na mieszankę, po prostu dużo łatwiej ją wyprodukować. Zestawy w tym wypadku z reguły złożone są z 2 części – kolczyków i naszyjnika.
Reasumując biżuteria prawdziwa pozostaje ładniej wykończona, a także nie uczula. Choć jest zdecydowanie droższa, ponadto nie niszczy się w takim tempie jak sztuczna. Jednakże linie biżuterii sztucznej są ładniejsze i tańsze. Jaki rodzaj jest lepszy? Oczywiście sztuczna.

Producenci dodatkow