ekskluzywne-bransoletki.pl

Portale plotkarskie oraz poradniki pisane są najczęściej z myślą o kobietach oraz są ze wsazaniem dla czytelniczek. Dlaczego tak się dzieje skoro męska część świata mody jest równie rozległa w swoich kategoriach?
Już dawno temu przyjęto że świat mody stworzony jest dla kobiet. Przyjęto też, że mężczyźni nie są chętni do rozmów na temat ubioru czy wyglądu. Damy uważają że nie warto zadawać pytań facetowi o to co założy na siebie, ma ubrane, planuje kupić.Natomiast powszechnie znany jest też fakt że faceci bardzo lubią a wręcz kochają chwalić się swoimi nowymi zdobyczami. Rozsiewając plotki oświadczamy wszystkim pięknym kobietom że temat mody dla facetów nie jest tematem tabu! Pogadajmy więc o stylu naszych mężczyzn. Czy moda dla mężczyzn w naszym kraju miewa się dobrze? Profesjonalisci mówią że największym mankamentem polskich marek jest pomysł demonstrowania gadreroby w sklepach stacjonarnych i internetowych. Męską część kupujących odstrasza bardzo często obraz stereotypowego mężczyzny który prezentuje odzież. Na szczęście większość jednak sięga po to w czym czuje sie atrakcyjnie nie patrząc na to w jaki sposób coś jest zademonstrowane. Zapytajmy siebie o najbardziej istotną rzecz – Jakie ubrania powinien mieć w swojej kolekcji każdy przeciętny facet?
Jedną z rzeczy must have którą każdy mężczyzna powinien mieć jeset tradycyjna koszula, podobno najlepiej biała oraz czarna. Kolejną rzeczą jest marynarka. Najlepsza jest taka która się nie wyróżnia, pasuje wtedy absolutnie do wszystkiego!
Ostatnią niezbędną rzeczą są eleganckie wygodne buty. Ważne żeby były w stonowanym kolorze i modnym kroju.

Ekskluzywne Bransoletki